5 TIPS ABOUT ALMANCA SAYıLAR YOU CAN USE TODAY

5 Tips about almanca sayılar You Can Use Today

5 Tips about almanca sayılar You Can Use Today

Blog Article

Karaman'da faaliyet gösteren Desobsan Elktronik Soba Sanayi'de çalıştırılmak üzere vasıflı vasıfsız personeller ve kaynakçılar alınacaktır.

Burada belirmek istediğimiz nokta şudur; Normalde sayılar bitişik olarak yazılırlar fakat biz burada daha rahat kavranabilmesi için sayıları ayrı ayrı yazmayı tercih ettik.

Yukarıda dikkatli incelendiğinde özellikle oniki ve yirmi arasında bulunan sayıların belirli bir düzende yazıldığını görebilirsiniz. Bu düzen yirmiden sonra da devam etmektedir.

Almanca sayılarda şimdi ise yüzbin ve katlarını ele almamız gerekicek. Yine yüzbin ve katlara örnek verecek olursak:

Almanca sayılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Almanca sayıların okunuşlarını duymak için youtube almancax kanalımızda bulunan Almanca sayılar adlı online video dersimizi izleyebilirsiniz.

Ek olarak one hundred fifty five ya da 386 gibi sayıları yazmak gerekirse durum biraz daha farklıdır. Bu kez ilk olarak yüzlü sayı okunur daha sonra ise birler ve onlar basamağı okunur.

Dolayısıyla bu konuyu iyice çalıştığınız takdirde başkaca kaynak ihtiyacınız olmaksızın Almanca sayıları ve okunuşlarını çOkay iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

Bu Konumuzda yazılan içeriği not alarak çalışcouldı unutmayın. Pekiştirme için sitemizde yer alan diğer Almanca konularımıza bakabilir alıştırmalar yapabilirsiniz. Almanca dilini kullanırken, sayılardan çAlright sık bahsederiz. Almanca Sayılar ve Okunuşu yazılışı

It can be obligatory to obtain consumer consent before operating these cookies on your internet site. SAVE & Settle for

Experienced on this subject matter. Nicely along with your almanca sayılar permission allow for me to grasp your feed to remain updated with approaching post.

Örnek cümleler sizlere kelimelerin daha iyi pekiştirilmesi açısında az da olsa kolaylık sağlayacak ve konu ile ilgili bazı ifadeleri öğrenmenizi sağlayacaktır.

This Web site employs cookies to improve your knowledge. We will presume you are ok with this, but you can decide-out if you wish.Settle for Examine Much more

Not: Bu cevap kalıbında isim ve soy isim birlikte söylenir. Aşağıdaki cevap kalıbında ise sadece isim söylenir.

Öğreneceğimiz bu konuda sizlere Almanca’da tanışma ile ilgili sohbetlerin kurulmasında yardımcı olacak bazı kelimeleri ve cümleleri sizlere sunduk.

Report this page